piątek, 28 września 2012

Kolorowe, wymiankowe "nastopowe" ciepłe odzienie

U mnie dzisiaj jesienno-zimowe klimaty. Trzeba się do nich przygotować. Cóż to jest takiego  "nastopowe" odzienie? "Nastopowym" odzieniem jest skarpeta. Tutaj stopa prezentuje się w kolorowym wdzianku, wydzierganym z zapasów koszykowych w dowolnym miksie poczynionym. Rozmiar skarpet 39. Na mojej stopie inaczej się układa bo... bo nie na moją została zrobiona... ale, że chciałam pokazać jak odzienie leży więc jest to zdjęcie przykładowe, jak dostanę zdjęcie na właściwej stopie- oczywiście uzupełnię posta :-)
Białe haftowane kwiatki miały zrobić skarpety bardziej dziewczęcymi...


Skarpety poleciały do eumychy. Umówiłyśmy się bowiem na spontaniczną, małą wymiankę. Gosia zrobiła dla mnie filcaczkowe broszki a ja jej skarpeciochy. Jeszcze kilka zdjęć.

Mam nadzieję, że miło się Wam oglądało. Dla osoby, która napisała komentarz z prośbą o instrukcję wykonania skarpety, zamieszczam odpowiedź: bardzo proszę, zrobię materiał instruktażowy dla Was w formie foto story z powstawania następnych skarpet. Tym razem w dużym męskim rozmiarze. Postaram się pokazać przystępnie, sposób robienia skarpet od ściągacza. Jeżeli, ktoś uczy się sam, każda pomoc jest przydatna. Nie zawsze mamy blisko siebie osobę, która może nam wszystko pokazać. Są osoby, które tak jak i ja uczą się z internetu. A więc bądźcie cierpliwe. Naszykujcie nitkę i druty skarpetkowe. Ja używam takich KP drewno 20 cm- 3mm-6 szt . Oczywiście jeżeli nie macie takich a inne, też będzie dobrze.
Serdecznie pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. Skarpety świetne!Czekam na kursik.

  OdpowiedzUsuń
 2. A jakie fikuśne są te skarpetki i mają świetne kolorki:)) pozdrawiam Viola

  OdpowiedzUsuń
 3. Udane skarpety, a z tymi kwiatkami bardzo ciekawie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne skarpety. Będzie cieplutko i milutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę że ty,, drutowa,,,dziewczyna jesteś-pieknie ci to wychodzi

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuję za pozostawienie komentarza :-)