piątek, 20 grudnia 2013

Barter pod-choinkowy.

Z koleżanką z forum zrobiłyśmy sobie wymianę. Co ja dostanę (a w zasadzie moja sroka)  pokażę w osobnym poście. Dla Agnieszki wykonałam 3 puszki w technice decoupage. Będą ozdobą kuchni. Bardzo lubię takie oryginalne ozdoby w domu. Także lubię je wykonywać nie tylko używać. Puszki są na kawę, herbatę i zioła takie wybrała sobie Aga. Tak wykonane puszki można normalnie myć w środku, a na zewnątrz przeciera się na wilgotno. Najwięcej pracy wymagała puszka na kawę. Łączyłam 2 motywy serwetkowe i było dużo malowania. Spodobało mi się to i najbardziej tą puszkę wypieściłam artystycznie.
Co ja otrzymałam w zamian pokażę Wam po świętach.... Tak już mam, ostatnio, że aby mieć jakąś niespodziankę dla córki- muszę używać podstępu. Sama wykonuję coś komuś, ktoś coś mnie a moja sroka nic nie wie.Niestety to co mam na drutach jest mocno oglądane, komentowane... i sprawdzane. Nic się nie przemyci, pod czujnym okiem i gradem pytań... :-)
Miłego oglądania życzę!
I serdecznie Was pozdrawiam przedświątecznie!
Jak tam? Klimaty świąteczne są u Was wyczuwalne? Bo ja się boję, że tak poupychałam po dziurach prezenty, że jak wiewiórka o zapasach zapomina, tak ja o niektórych zapomnę ... :-)
i osobno...

11 komentarzy:

 1. Puszeczki mają swój styl i wiadomo, co w każda zawiera, więc właścicielka powinna być zadowolona, a prezenty zapakuj, podpisz i do jednej torby podróżnej wrzuć, to ułatwia sprawę, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właścicielka już się do nich wprowadziła. Przysłała mi już wiadomość, że jest zadowolona i że się zapełniają właśnie :-)
   Muszę na spokojnie spakować prezenty. Przy młodej się nie uda. Połowa byłaby wyżebrana wcześniej :-)

   Usuń

 2. Extra ,nie długo służą nowej wlascicelce .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to liczę :-) Lubię takie gażety :-)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. He he obdarowana jest zadowolona więc ja też :-)

   Usuń
 4. Wspaniałe puszki :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny pomysł! Umówić się na wymianę i robić prezenty! Aguś, chyba na przyszły rok też tak zrobię ;o) Puszeczki super! Też mam taką od Ciebie, kawową ;o)
  Buziaki! I tak jak obiecałam, wzorki na kurki przylecą po Świętach ;o)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne puszeczki!!!! To ich nowe życie ma piękne wcielenie!!!! Śliczne motywy!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych świąt i worka prezentów pod choinką życzę:)!!!

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię serdecznie i dziękuję za pozostawienie komentarza :-)